SPOLKY A KLUBY V NAPOLEONISTICE

francouzská armáda

spolek jednotka kontakt
KVH GARDEKORPS - Praha La Jeune Garde, 1er Régiment de Tirailleurs-Grenadiers Pavel Kmoch
Garda města Hradce Králové La Jeune Garde, 1er Régiment de Voltigeurs Radek Balcárek
Císařská Slavkovská Garda La Garde Impériale d`Austerlitz Vladimír Zarboch
Divadelní a kaskadérská spol. Å tvanci Le Régiment des Chasseurs á Cheval de la Garde Impériale Robert Å lapanský
  2. Equipage du Bataillon des Marins de la Garde Impériale Ing. Jaroslav Janůšek
  Moyenne Garde Impériale, 1er Régiment de Fusiliers-Grenadiers Pavel Řídký
Klub přátel francouzské revoluce a prvního císařství 5. Régiment de 1. Artillerie á Pied Petr Rozsypal
Klub přátel historie ARMES 6e Régiment d`Artillerie a`Pied (6. pluk pěšího dělostřelectva) Radek Pařízek
Asociace 8.historického pluku francouzské řadové pěchoty 8eme Régiment d`Infanterie de Ligne (8. řadový pěší pluk) Kamil Maděra
Klub přátel francouzské revoluce a prvního císařství 18. pluk řadové pěchoty - granátníci Jan Dvořák
Sdružení přátel vojenské historie Veselí nad Moravou 30éme Régiment d`Infanterie de Ligne - Voltigeur Ing. Petr Krejčí
Skupina historického šermu Buhurt Artillerie á Pied Petr Žampach
Společnost Napoleona Bonaparte Brno Pěší gardové dělostřelectvo Miluše Å mahelová

rakouská armáda

spolek jednotka kontakt
  C.k. 1. pěší pluk "Kaiser I" Vlastimil Schidberger str.
  C.k. polní dělostřelecký pluk č.1 Division Colloredo-Mansfeld Jan Munzar
  C.k. myslivecký prapor č.1 Petr Svoboda
Slovenská spoločnosť vojenskej histórie a strelcov z historických zbraní K.K. Infanterie Regiment Nr.2 "Alexander I., Kaiser von RuíŸland"
(C.k. pěší pluk č.2 "Alexander I., cár ruský")
Miroslav Lupták
  C.k. Feldjí¤ger Bataillon No.6 Radek Teichman
KVH 10. Feldjí¤ger batallion KOPAL 10. Feldjí¤ger batallion KOPAL JUDr. Ladislav Mucha
ČSVH pobočka Praha C.k. 12. lehký pěší prapor Rubenitz Ing. Pavel Jůn
Klub vojenské historie Nový Jičín k. k. Linie - Infanterie - Regiment Nr. 20 "Kaunitz - Rittberg",
Leib - Bataillon, 2te Füsilier - Compagnie
Ondřej Tupý
  C.k. pěší pluk č.36 Kolowrat K. Bureš
  42. pěší pluk Erbach Jaroslav Slavík
KVH a CMG Zlaté Hory k.u.k. I.R. Leopold Joseph Maria von Daun No.:59 Vladimír Vízner
KVH Josefov C.k. dělostřelci a granátníci Pevnostní rota Petr Dostál
ČSNS Baterie Austerlitz Pěší dělostřelectvo Jaroslav Kotulán
  Rakouští myslivci Ladislav Petráček

ruská armáda

spolek jednotka kontakt
Agentura REX Tělesný Granátnický Pluk Radim Dufek
ČAPVH Brno baterie Dimitrij Donskoj Vít Odstrčil


SPOLKY A KLUBY V PRUSKO-RAKOUSKÉ VÁLCE

pruská armáda

spolek jednotka kontakt
KVH GARDEKORPS - Praha Erste Prusische Garderegiment zu Fuss Pavel Kmoch
Garda města Hradce Králové Hudba 1. Gardového pěšího pluku Radek Balcárek
  Pruský 1. gardový pěší pluk, 3. rota Jiří Bohdanecký
ČMSVH Praha 2. Granátnický gardový pluk Gustav Bezděkovský
Agentura REX Garde füsilier regiment Radim Dufek
Klub přátel historie ARMES Královská Pruská Gardová Baterie 1866 Radek Pařízek

rakouská armáda

spolek jednotka kontakt
  C.k. pěší pluk č.1 císaře Františka Josefa I. Ivo Bucek
  4. C.k. Artillerie Regiment Vojta Penc
  C.k. 5. prapor polních myslivců Josef Malý
Spolek přátel vojenské historie - 6. prapor polních myslivců 6. prapor polních myslivců Radek Teichman
  8. kyrysnický pluk pruského prince Karla Petr Doubrava
  8. pěší pluk barona Gerstnera Josef Melichar
Vojenskohistorický spolek v Brně K.K. Infanterie-Regiment Freiherr von Gerstner No.8, III. Batalion Vladimír Holík
  9. husarský pluk hraběte Nádasdy auf Fogaras MUDr. Jan Kolář
  17. prapor polních myslivců Jaroslav Pecka
  18. C.k. Feldjí¤ger bataillon Vojta Penc
Klub vojenské historie - "Historický C.k. Řadový pěší pluk č. 18 Hradec Králové" C.k. řadový pěší pluk č.18 Ladislav Petráček
  27. dělostřelecký pluk Jiří Å ulc
  K.u.K. 35. Regiment - II. setnina R. Onica
  35. pěší pluk hraběte Khevenhüller-Metsch Václav Vondrovský
  36. C.k. Infanterie Regiment Vojta Penc
  C.k. 73. pěší pluk vévody z Württembergu Oldřich Krsek
Klub Vojenské Historie Železnice u Jičína 74. pěší Inf. Reg. Milan Cerman
  C.k. 75. pěší pluk hraběte de Crenneville Antonín Dvořák
Ostrostřelecká garda Police n. Metují C.K. Ostrostřelecká garda Polická Karel Sýkora
KVH Josefov Pevnostní dělostřelecká rota Petr Dostál

ostatní

spolek kontakt
Komitét pro udržování památek z války 1866 Josef Komárek