Milovice 2001

Opět po roce jsme se vydali na sraz přátel ruské techniky a historie do Milovic, kde se slavilo 10. výročí odsunu sovětských vojsk z ČR. Kdo tam byl loni tak ví jak to vypadalo. Letos to bylo ještě lepší.
Po příjezdu v příšerném dešti jsme se ubytovali ve starém hangáru a po obnovení starých přátelství u poháru dobrého piva zalehli, protože nás ráno čekal perný den.
V sobotu ráno vypukl zmatek s řazením techniky, ale po osmé hodině už celá impozantní kolona vyjela směr Milovice. Místní mávali, hrozili ale ponejvíce se jen smáli. Na Milovickém nádraží jsme se zařadili k "nahlédnutí"

Takhle jsme vypadali když jsme přijeli do Lysé nad LabemNo a tady jsme "k nahlédnutí" u Milovického nádraží
Po chvíli lelkování nastal ten pravý okamžik kdy byl imitován odjezd poslední kolony sovětských vojsk z Milovic. Nasedli jsme na tanky, vyprošťováky a jiná vozidla a vyrazili vpřed k jásajícím davům. Byla to naprostá bomba.
Po této ukázce jsme se s naší "Julinou" odebrali zase tam kam patříme, do lesa do Mordové rokle. Trochu jsme si zajezdili po terénu a večer se výborně pobavili při pozvané country kapele.

Dík všem organizátorům za super akci a příští rok nashle v MilovicíchMyslím si že trocha "masírování se" před udivenou veřejností neuškodí. Nevím jak Mirek s Mikem na BVP ale já měl na tom vyprošťováku hned třikrát orgasmus.No je vidět že ani to moderní Rusko není špatná uniforma. Duffy se mě důvěrně svěřil do ouška že když od toho tanku odcházel, tak si ho poplácal po pásech.Tak toto je naprosto ideální žena. neustále se směje, pozornost nevyžaduje a když jí dáš na hubu tak si nepůjde stěžovat. Pokud člověka naštve, vzadu je ventilek a ve složeném stavu se vejde i do menší tašky.
Condor,2RCT Praha